دیوارسبز

باغ عمودی

دیوار سبز دیواری است که از گیاهان زنده ساخته شده است. می توان آن را در همه اندازه ها، از 4 متر مربع تا بیش از 100 متر مربع ساخت. دیوار سبز شامل بسیاری از گونه های گیاهی مختلف است که به آن شخصیت طبیعی و سرسبز می بخشد. یک دیوار سبز، دفتر یا رستوران شما را به یک محیط زندگی و کار طبیعی تبدیل می کند. با این حال، با نگاه ها شروع می شود: یک دیوار سبز جشنی برای چشم است. به پروژه های نمونه ما نگاهی بیندازید

دیوار سبز در داخل

دیوار سبز باعث راحتی بیشتر در داخل می شود. تحقیقات نشان می دهد که افرادی که در یک دفتر سبز کار می کنند، شکایات مربوط به استرس کمتری دارند و بهره وری بیشتری دارند. گیاهان اثر آرام بخش دارند و خستگی، سردرد، خشکی پوست و چشم های تحریک شده را کاهش می دهند. دلایل زیادی برای تبدیل یک دیوار ساده به یک دیوار سبز. در اینجا با اثرات گیاهان بیشتر آشنا شوید.

نگهداری از دیوار سبز

Green Fortunes از دیوار سبز شما مراقبت می کند و مطمئن می شود که می توانید سال ها از یک دیوار طبیعی خوب لذت ببرید. یک سیستم آبیاری خودکار دقیقاً مقدار دقیق آب و مواد مغذی مورد نیاز گیاهان را فراهم می کند. آب اضافی از زهکشی سفارشی زیر دیوار سبز پایین می رود. به این ترتیب گیاهان شاداب و سالم می مانند. برای حفظ دیوارهای سبز ما در شرایط عالی، گرین فورچون قرارداد تعمیر و نگهداری را با هر دیوار سبز ارائه می دهد.

ساخت دیوار سبز

با دهه ها تجربه دیوار سبز می توان ما را متخصص واقعی دیوار سبز نامید. تجربه ما به ما این امکان را می دهد که یک دیوار سبز در تقریباً همه اشکال، اشکال و مکان ها بسازیم. طراحی گیاهی سفارشی به هر مشتری یک دیوار سبز منحصر به فرد با جلوه ای پویا و طبیعی می دهد. Green Fortune خواسته های شما را در نظر می گیرد و دیوار سبزی را ارائه می دهد که واقعاً متناسب با شرکت شما باشد.

حقایق دیوار سبز

دیوار سبز محیطی سرسبز و طبیعی برای زندگی و کار ایجاد می کند

4 متر مربع برای ساخت یک دیوار سبز کافی است. یک دفتر یا رستوران

طیف وسیعی از گیاهان را می توان در یک دیوار سبز استفاده کرد

آبیاری اتوماتیک و تامین مواد مغذی

Green Fortune دارای طیف گسترده ای از راه حل های گیاهی خلاقانه است، در داخل و خارج. نگاهی به سبد محصولات ما در اینجا بیاندازید

تئوری دیوار سبز چیست؟

دیوارهای سبز یک لایه عایق اضافی ایجاد می کنند که می تواند ساختمان ها را در برابر آب باران شدید محافظت کند که منجر به مدیریت آب طوفان شدید و ایجاد جرم حرارتی می شود. آنها همچنین به کاهش دمای ساختمان کمک می کنند زیرا پوشش گیاهی مقادیر زیادی از تابش خورشید را جذب می کند.

مطالعات نشان داده اند که این دیوارهای سبز آلودگی هوا را حذف می کنند، تنوع زیستی را ارتقا می دهند و به طور طبیعی دمای داخل ساختمان ها را کنترل می کنند. آنها همچنین می توانند به کاهش نویز کمک کنند.

آیا دیوارهای سبز برای محیط زیست خوب هستند؟

10 مزیت برتر زندگی دیوارهای سبز – Ecobnb

دیوارهای سبز زنده هوا را تصفیه می کنند

گیاهان در یک زندگی به طور قابل توجهی شرایط هوا را بهبود می بخشند. دیواره ذرات معلق هوا را فیلتر می کند و CO2 را به اکسیژن تبدیل می کند. تنها یک متر مربع از دیوار زنده سالانه 2.3 کیلوگرم CO2 از هوا استخراج می کند و 1.7 کیلوگرم اکسیژن تولید می کند.

با استفاده از حداقل فضای افقی، این سازه‌های منحصربه‌فرد می‌توانند مستقل باشند یا به یک دیوار متصل شوند و نام‌های مختلفی دارند: دیوارهای سبز زنده، باغ‌های عمودی، دیوارهای سبز، دیوارهای زنده، دیوارهای زیست محیطی یا دیوارهای گیاهی.

دیوارهای سبز، سازه های عمودی هستند که انواع مختلفی از گیاهان یا سبزی های دیگری به آنها متصل شده است. سبزه ها اغلب در محیط رشد متشکل از خاک، سنگ یا آب کاشته می شوند. از آنجایی که دیوارها دارای گیاهان زنده هستند، معمولاً دارای سیستم های آبیاری داخلی هستند.

پاتریک بلان گیاه شناس

در اواسط قرن بیستم، پاتریک بلان، گیاه شناس فرانسوی، اولین دیوار سبز مدرن را با استفاده از سیستم هیدروپونیک برای رشد عمودی گیاهان ایجاد کرد. این طرح نوآورانه به سرعت توجه معماران و طراحان را به خود جلب کرد و آنها پتانسیل استفاده از دیوارهای سبز را به عنوان یک ویژگی طراحی دیدند.

مانند همه باغ ها، گیاهانی که در دیوارها و نماهای سبز استفاده می شوند به طور طبیعی به نور خورشید نیاز دارند. این بدان معنی است که عواملی مانند شدت نور، بازتاب و سایه در سایت باید در نظر گرفته شود.

سبز. شاید به دلیل ارتباط نزدیکی که با طبیعت دارد، سبز احساس تجدید، تعادل و آرامش را برمی انگیزد. در نظر گرفته می شود که برای چشم ها آرامش بخش است و حتی می تواند به کاهش استرس کمک کند. سبز تقریباً برای هر اتاقی در خانه شما که می خواهید فضای گرم، راحتی و آرامش را ایجاد کنید، مناسب است.

انواع، مزایا و ویژگی ها

عناصر اصلی که در ساخت دیوارهای سبز نقش دارند عبارتند از:

گیاهان.

محیط کاشت

سازه هایی که برای حمایت از گیاهان و اتصال آنها به نما استفاده می شود.

سیستم آبیاری مناسب

تحقیقات نشان داده است که رنگ سبز می تواند احساس فراوانی، آرامش، طراوت و امنیت را برانگیزد. حتی نشان داده است که استرس، افسردگی، اضطراب را کاهش می دهد و تمرکز، کنترل تکانه و خلاقیت را بهبود می بخشد!

مزایای پروژه دیوار سبز چیست؟

مزایای دیوارهای نشیمن در فضای باز

آلاینده های هوا را حذف کنید.

کاهش دمای شهری

مزایای حرارتی ساختمان ها

بهبود تنوع زیستی

آب باران را کاهش دهید.

کاهش سر و صدا.

افزایش بهره وری و خلاقیت.

استرس را کاهش دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *